Detská súťaž O pohár DHZ Predmier

21.08.2010 11:00

Takže naši najmladší členovia hasičského zboru v Malej Bytči sa taktiež dočkala svojej veľkej premiéri tzv. dňa s veľkým D. Ich trojdňová príprava v cvakaní polospojok, behu a narážania vody nevyšla na zmar a na súťaži v Predmieri predviedli nádherný útok bez jedinej chybičky! Hoci všetky družstvá sa snažili dokončiť útok aj s pomocou vývevy, naši chlapci (zmiešané družstvo) dokončili útok aj bez nej, lebo ju nemali namontovanú na mašine.Dosiahli krásny čas 19,28 na ktorý boli všetci hrdí. Keďže neštartovali pomocou vývevi, nemohli byť hodnotení a tak dostali len sladkú odmenu ako všetci zúčastnení. Svoje poobedie v Predmieri plné stresov, strachu a roztrasených rúk zakončili vegetom s nanukmi v ruke. Všetci sme na nich právom hrdí!