Futbalový zápas "Slobodní ženatí"

05.09.2010 14:00

5. septembra 2010 naši dobrovoľní hasiči zorganizovali každoročné podujatie: Futbalový zápas Slobodní vz. Ženatí, ktoré je pre našu dedinu tradíciou. Počasie vyšlo celkom pekne a aj napriek tomu, že vo vzduchu bolo cítiť jeseň a hráčov štípal vietor na tvárach, ihriskom sa niesla príjemná atmosféra a vôňa čertsvo uvarených klobások. Zúčasniť tohto zápasu sa mohli tunajší muži a keďže mužského pokolenia je v Malej Bytči dosť, vytvorili tri skvelé tímy: ženatí, slobodní 1 a slobodní 2. O občerstvenie bolo postarané a návštevnici sa mohli zahriať teplým čajom a ako je zvykom, svojím hrdlám mohli ulahodiť točeným pivom. Prvé septembrové nedeľňajšie poobedie sa teda nieslo v skvelom duchu a na toto podujatie budeme ešte dlho spomínať- samozrejme len v dobrom.