Pohárová súťaž DHZ Nosice

14.08.2010 09:00

Dňa 14. augusta sa uskutočnila hasičská súťaž v Nosiciach. Ked sme tam dorazili, boli sme milo prekvapení fantastickou atmosférou aká v Nosiciach vládla od začiatku až do konca súťaže. Kvalita družstiev bola extrémna a takisto aj účať bola samozrejme veľká. Naše dve druťstvá- dorastenci a dorastenky štartovali medzi poslednými a tak sme si spríjemnili čakanie pozeraním sa na kvalitné útoky našich kolegov hasičov. Ako prvé nastúpili na štart naše dievčatá, ktorým útok bohužial nevyšiel tak ako mal a tak zlyhaním pravého prúdu dostali N. Naši dorastneci, ktorí útok dokončili i ked s trošku malým prestrekom (rozdielom oboch prúdov) sa umiestnili na 6.mieste, ktoré bolo taktiež hodnotené pohárom a diplomom. Po náročnom a zaujímavom poobedí a doobedi strávenom v Nosiciach sme sa vracali domov unavení a tak cestou domov vládlo neobyklé ticho.

Bilancia: 1x 6.miesto kategória Muži