Úspešné ťaženie malobytčianských hasičov 9.7. 2011

09.07.2011 14:00

9.7. sa naši hasiči z Malej Bytče zúčastnili ligového kola v Hliníku nad  Váhom, kde žiaľ neuspelo ani ženské ani mužské družstvo, čo bola škoda hlavne pre naše ženy, lebo utrpeli stratu bodov v ligovom hodnotení. No v ten istý deň si naši hasiči neúspech vynahradili nočnými súťažiami. Najprv sa zúčastnili nočnej súťaže v Dolnom Hričove, kde naše ženy minulý rok zvíťazili a domov si zobrali zlato. Tento rok išli do Hričova s malou dušičkou a posnažili sa prvenstvo obhájiť, čo sa aj podarilo s pekným časom P.P.- 19,31 Ľ.P.- 19,46! No čo bolo ešte lepšie naši muži, ktorí súťažili v kategórii šport, skončili na 2.mieste s časom Ľ.P.- 15,03 P.P.- 14,96. Ďalej sa naši hasiči zúčastnili nočnej súťaže v Práznove kde sa našim mužom útok moc nepodaril z dôvodu zlyhania nášho košikára, ale dievčatá predviedli pekný útok a odniesli si z  Práznova 1.miesto.